top of page

Služby

Ste na správnej adrese...

Ozvučujeme široké spektrum podujatí, od najmenších akcií (rodinné oslavy) cez rôzne plesy, svadby a zábavy, taktiež všetky typy firemných akcií a kongresov až po koncerty rôznych hudobných skupín.

Našou prioritou je uspokojiť klienta a jeho požiadavky.

Kvalitné ozvučenie

Každej udalosti sa venujeme osobitne, dbáme na výnimočnosti každej jednej. Vnímame trh, ako dynamicky sa vyvíjajúci a snažíme sa prinášať čoraz väčšiu spokojnosť našich klientov. Zaujímame sa o najnovšie trendy a technické novinky v oblasti moderného ozvučenia a s ním spojeného osvetlenia podujatí.

Každé podujatie by malo klientom prinášať radosť, a preto pracujeme  so špičkovými a svetovo  najuznávanejšími značkami v oblasti zvuku a jeho reprodukcie.

Dekoratívne a moderné osvetlenie

Dbáme o to, aby každé podujatie bolo nielen zvukovým zážitkom. Rovnako dôležité pre nás je aj vizuálne prevedenie udalosti, a práve preto sa snažíme ulahodiť nielen uchu, ale aj oku. Aj z tohto dôvodu máme v našom týme člena, ktorý sa zaoberá výlučne estetickou stránkou konkrétneho podujatia.

Dymové a laserové efekty

​Sú neoddeliteľnou súčasťou vášho eventu a dokreslujú celkovú atmosféru a svetelné efekty.

Technické zabezpečenie outdoor / indoor eventov

Taktiež klientom poskytujeme služby technického zabezpečenia eventov. Ako pre outdoor, tak aj pre indoor. Máme k dispozícii pódia rôznej veľkosti, paravany, zábrany, červený koberec, prednáškový pult,...

- ďalej vám tiež vieme poskytnúť kongresové vybavenie, projektory, plátna, prednáškové pódium, pult, dekoratívne nasvietenie miestnosti, ktoré kongresu dodá tú správnu atmosféru, špeciálne efekty na požiadanie a pod.

 

Zaujíma Vás čo všetko Vám môžeme ešte poskytnúť? Porozprávajme sa o tom...​

bottom of page